sob. 20 stycznia 2018

Rekrutacja do projektu 2WORK

Za nami zrealizowane warsztaty, szkolenia oraz wizyty studyjne, czas na kolejne ! Jeżeli nie jesteś jeszcze uczestnikiem projektu a studiujesz na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska na ostatnich semestrach studiów stacjonarnych I i II stopnia kierunków: Budownictwo, Inżynieria środowiska, Architektura krajobrazu, Gospodarka przestrzenna to zapraszamy właśnie Ciebie!

Z dniem 09.01.2018 r. ruszyła ponowna rekrutacja do projektu „2WORK- kompleksowy program kształtujący kompetencje i kwalifikacje, zwiększający szanse absolwentów na rynku pracy”.  Rekrutacja będzie prowadzona poprzez stronę internetową projektu www.2work.pb.edu.pl i potrwa do 8 lutego 2018 r.

Udział w projekcie jest bezpłatny. Wszystkie działania finansowane są ze środków UE.

Więcej informacji o projekcie na stronie: www.2work.pb.edu.pl